Sıkça Sorulan Sorular

Ninova İnş. Temizlik ve ilaçlama Hizmetleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti' yi kullandığınız süre boyunca sizlere özel destek verilmektedir. Dilerseniz telefon ile iletişim kurarak dilerseniz de web sitemizde bulunan info@ninovailaclama.com.tr e-posta adresimiz ile yöneticilerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Ninova İnş. Temizlik ve ilaçlama Hizmetleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti sitemizde kullanılan, 128bit SSL şifreleme ve güvenlik sistemleri için sizlerden ekstra bir ücret talep edilmemektedir. 

Ninova İnş. Temizlik ve ilaçlama Hizmetleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti, web sitemiz üzerinde yapacağınız herhangi bir alışverişte 3D Secure özelliğini aktiftir. Sizlerin kullanmış olduğu Kartlar ve Kredi kartlarında 3D Secure özelliğinin açık olması neticesinde sitemiz üzerinden yapacağınız tüm ürünlerimizde 3D Secure güvenliği ile alışverişinizi yapabilirsiniz.Ninova İnş. Temizlik ve ilaçlama Hizmetleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti, Yurtiçinde ve Yurtdışında bulunan bütün bankaların sanal poslarının kullanılabileceği bir şekilde özel olarak tasarlanmıştır. 

Ninova İnş. Temizlik ve ilaçlama Hizmetleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti sitesi üzerinde Sepetteki üründen // Siparişi Tamamla butonuna bastıktan sonra Adres Seç sayfasında // Bireysel veya Kurumsal Formu doldurduktan sonra Alışveriş'e devam edebilir Ürünü alabilirsiniz.